Брутальний Футбол ⚽️
2021-03-05 07:26:07
7061
Головний тренер "Легії" Чеслав Міхневич прокоментував ситуацію з Артемом Шабановим, який допустив дві помилки та після програного кубкового матчу "П'ясту" (1:2) лежав розчарованим на газоні.
"Завжди вітається, коли переможець втішає програлого. Я не хочу висловлювати невдоволення, навіть коли гравець помиляється. Ми обговоримо це з Шабановим".
"Я не кажу, що Артем зробив щось не так, але така ситуація завжди незручна. Деякі гравці пішли в роздягальню і не знали, що відбувається. Я вже дізнався по шляху на пресконференцію".
"Я розумію розчарування Шабанова, видно, що йому дійсно не все одно. У майбутньому будемо говорити з футболістами, щоб таке не повторювалося. Нам не потрібен такий театр. Ми пропускаємо, продовжуємо матч, а наш захисник не готовий грати".
"Я кричав на нього з лавки, але все бачили, як він жахливо це переніс. Ми з ним поговоримо. Не можна так показувати слабкість перед суперником".