ru | en | by

Брутальний Футбол ⚽️

2020-12-11 02:28:50
 7673
Джон Террі: "Мій батько і дядько ображали мене в матчах проти "Вест Гема" "Насправді Всі вони ненавидять "Челсі", тому що вболівають за "Вест Гем". В одному з матчів я забив гол у ворота "молотобійців" і побіг святкувати гол. Сталося це біля трибуни з фанатами "Вест Гем Юнайтед", де в цей момент знаходився мій батько і дядько, вони показували мені непристойні жести та ображали мене, так це був мій батько і дядько"
image