ru | en | by

Брутальний Футбол ⚽️

2021-01-25 02:30:04
 6796
Михайло Кополовець: "Вася - шикарний футболіст. Просто він потрапив в такий час, коли був Срна. Він вибрав заробляти гроші, міг далі йти. У них зарплати там по 50-70 тисяч доларів. Навіщо йти в оренди? Та і я б сидів біля Срни й чай йому носив за 70 штук" "Премії там: сидиш, прикурив, команда в ЛЧ поїхала, ти в заявку не потрапив. Перемогли, все по 100 отримали, ти - по 20" "Був шанс у нього грати замість Срни? Потрібно було в напад йти. А він там був свого часу - і молодець. Я б, напевно, на його місці вчинив так само"
image