ru | en | by

Трендець

2021-02-21 23:00:54
 3758
🤨 Гіршими за «Динамо» у матчі з «Десною» були тільки вболівальники Український футбол повен парадоксів, і за це, здається, ми його любимо найбільше. Домашній матч «Десни» з Чернігова пройшов у Києві на стадіоні суперника сіверян, київського «Динамо», без нагальних для того підстав. Пройшов на жахливому газоні та за такої ж поведінки глядачів, більшість яких становили прихильники столичної команди і які мало не зірвали матч. Без них було нудно, з ними стало не краще.
image