Трендець
2021-02-21 23:00:54
3758
🤨 Гіршими за «Динамо» у матчі з «Десною» були тільки вболівальники
Український футбол повен парадоксів, і за це, здається, ми його любимо найбільше. Домашній матч «Десни» з Чернігова пройшов у Києві на стадіоні суперника сіверян, київського «Динамо», без нагальних для того підстав.
Пройшов на жахливому газоні та за такої ж поведінки глядачів, більшість яких становили прихильники столичної команди і які мало не зірвали матч.
Без них було нудно, з ними стало не краще.