ZNO Abiturient
2020-10-21 09:31:19
13060
📱Дітям хочуть заборонити користуватися смартфонами в школі
І не тільки смартфонами, а всіма гаджетами, які мають доступ в мережу всім учасникам навчального процесу під час уроку/пари. На сайті Верховної Ради з'явився відповідний законопроєкт. Мета - не допустити, щоб педагоги та учні відволікалися від навчання.
Винятки становлять гаджети, які безпосередньо використовуються для навчання. Також буде дозволено користуватися смартфонами, планшетами та іншим дітям «з особливими освітніми потребами».
Zno Abiturient | Підписатися